Pavel Kejmar s přilbou LS2 - 3. na MS

29.03.2017

(1410) Zobrazeno

Závěrečný podnik letošního FIM mistrovství světa supermoto GP se jel o víkendu v italském Castellettu di Branduzzo. Do Itálie přijížděl Kejmar na čtvrté pozici průběžného hodnocení. V obou nedělních rozjížďkách dojel třetí, a díky tomuto výsledku si polepšil o jednu příčku na konečné třetí místo celkového pořadí 2016.

Pavel Kejmar tak dále rozšířil seznam úspěchů dnes již legendární motokrosové přilby LS2 MX456, která má na svém kontě kromě jiného i několik vítězství v nejextrémnějším závodě světa Rallye Dakar.

O značce LS2

Helmy LS2 jsou oblíbené pro svůj atraktivní design, vysokou bezpečnost, dokonalý komfort a vynikající poměr ceny a kvality. Přilby LS2 jsou vyvíjeny ve Španělsku firmou TECH DESIGN TEAM S.L. a během krátké doby se staly nejprodávanější značkou v Evropě. V roce 2011 byly v Německu vyhlášeny mezi třemi nejlepšími značkami "Best Brand Helmets".

Nedílnou součástí značky LS2 je sport a závodění. LS2 jsou přilby vítězů Dakaru, v přilbách LS2 vyhráli nejextrémnější závod světa Cyril Despres, Marc Coma a bratři Patronelliové. Helmy LS2 dobyly také samotný vrchol silničních motocyklových závodů – MotoGP. Jezdci jako Yonny Hernandéz, Loriz Baz nebo Isaac Viñales v přilbách LS2 nejen jezdí, ale svými zkušenostmi také pomáhají vyvíjet nové modely.

Zpět na archiv článků a novinek
LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

Motocyklový cestovatel Pavel Suchý se úspěšně vrátil ze své již druhé velké cesty po světě na Jawě 350, která vedla do Austrálie a Tasmánie, neboli Van Diemenovy země. Po svých předchozích dobrých zkušenostech si Pavel opět vybral ot..

Archiv novinek a článků

Jezdci LS2 2017

Pro firmu LS2 je závodění vášní i zdrojem velmi cenných zkušeností. Účast v prestižních závodech, ať už na asfaltu nebo v offroadu, je proto i letos jednou z jejích klíčových priorit..

LS2 na Motosalonu 2017

Stejně jako každý rok se stánek s helmami LS2 na výstavě Motosalon těšil mimořádnému zájmu návštěvníků. Byla tu opět vystavena kompletní modelová řada a mnoho zákazníků využilo možnost svojí n..

Pavel Kejmar s přilbou  LS2 - 3. na MS

Nejúspěšnější český jezdec supermoto, Pavel Kejmar, jezdící v přilbě LS2 MX456, získal vynikající třetí místo v konečném hodnocení mistrovství světa supermoto 2016.   Závě..

Helmy LS2 jsou kvalitní a atraktivní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, originální a nápaditý design a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty získávají stále větší popularitu mezi motocyklisty a čtyřkolkáři všech skupin.