FF323  Arrow C Carbon

Špičková závodní motocyklová karbonová přilba vyvinutá v MotoGP
Moderní závodní karbonová přilba FF323 ARROW C je vyvinutá ve spolupráci s jezdci, kteří v přilbách LS2 jezdí v nejprestižnějším světovém šampionátu MotoGP. Aerodynamická skořepina ze široce tkaných karbonových vláken v atraktivním šachovnicovitém uspořádání má nejširší zorné pole na trhu, které jí dodává vyšší aktivní bezpečnost a vysoký jízdní komfort. Šetrné snímání přilby v případě nehody zajišťuje revoluční ´Emergency Release System´ s rychle vyjímatelnými lícnicemi uchycenými pomocí magnetů. Vnitřní výstelka s diferencovanou hustotou EPS umožňuje vysokou absorpci energie nárazu. Snadno vyjímatelné opticky korektní závodní plexi z Lexanu tloušťky 2,5 mm je opatřené úpravou proti poškrábání a mlžení a má přípravu pro strhávací folie. Účinná ventilace je doplněná nosním deflektorem a vyjímatelným podbradním spoilerem omezujícím turbulence a vnikání prachu či hmyzu do přilby. Komfortní antibakteriální interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Závodní zapínání dvojitými D-kroužky. Hmotnost pouze 1300g.

Folie Pinlock® Max Vision zabraňující zamlžování v ceně!

Homologace:
ECE 22.05    

Velikosti: XS - XXL

Cena: 8 199 Kč včetně DPH
FF323
LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

Motocyklový cestovatel Pavel Suchý se úspěšně vrátil ze své již druhé velké cesty po světě na Jawě 350, která vedla do Austrálie a Tasmánie, neboli Van Diemenovy země. Po svých předchozích dobrých zkušenostech si Pavel opět vybral ot..

Archiv novinek a článků

Jezdci LS2 2017

Jezdci LS2 2017

Pro firmu LS2 je závodění vášní i zdrojem velmi cenných zkušeností. Účast v prestižních závodech, ať už na asfaltu nebo v offroadu, je proto i letos jednou z jejích klíčových priorit..

LS2 na Motosalonu 2017

LS2 na Motosalonu 2017

Stejně jako každý rok se stánek s helmami LS2 na výstavě Motosalon těšil mimořádnému zájmu návštěvníků. Byla tu opět vystavena kompletní modelová řada a mnoho zákazníků využilo možnost svojí n..

Pavel Kejmar s přilbou  LS2 - 3. na MS

Pavel Kejmar s přilbou LS2 - 3. na MS

Nejúspěšnější český jezdec supermoto, Pavel Kejmar, jezdící v přilbě LS2 MX456, získal vynikající třetí místo v konečném hodnocení mistrovství světa supermoto 2016.   Závě..

O značce LS2

Helmy LS2 jsou kvalitní a atraktivní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, originální a nápaditý design a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty získávají stále větší popularitu mezi motocyklisty a čtyřkolkáři všech skupin.

Oficiální dovozce helem LS2 do ČR a SR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace