FF323  Arrow - Yonny Hernandez

Moderní závodní motocyklová přilba v designu Yonnyho Hernándeze
Moderní závodní motocyklová laminátová přilba FF323 ARROW R je vyvinutá ve spolupráci s jezdci, kteří přilby LS2 používají v nejprestižnějším světovém šampionátu MotoGP. Aerodynamická skořepina v atraktivním designu pilota MotoGP Yonnyho Hernandeze je vyrobená z High Performance skelného laminátu. Vnitřní výstelka s diferencovanou hustotou EPS pro vysokou absorpci energie nárazu. Přilba Arrow má nejširší zorné pole na trhu, které přináší větší aktivní bezpečnost a větší pohodu za jízdy. Šetrné snímání přilby v případě nehody zajišťuje revoluční "Emergency Release System“ - rychlé vyjímání lícnic, které jsou v přilbě uchycené pomocí magnetů. Široké snadno vyjímatelné opticky korektní racingové plexi z Lexanu tloušťky 2,5 mm s úpravou proti poškrábání a mlžení. Příprava pro strhávací folie. Účinná ventilace je doplněná nosním deflektorem a vyjímatelnou vložkou ve spodní části přilby omezující proudění vzduchu do přilby. Komfortní antibakteriální interiér je kompletně vyjímatelný a pratelný. Závodní zapínání dvojitými D-kroužky. Hmotnost pouze 1390g.

Folie Pinlock® Max Vision nebo Fog Fighter System v ceně!

Homologace: ECE 22.05   
Velikosti: S - M - L - XL
Barvy: design Yonny Hernández

 

Cena: 7 999 Kč včetně DPH
FF323
MotoGP - Velká cena České republiky 2016

MotoGP - Velká cena České republiky 2016

Jezdec LS2 Loris Baz vybojoval v neděli na Masarykově okruhu fantastické čtvrté místo v neuvěřitelně napínavé Velké ceně České republiky. Francouzský pilot stáje Ducati Avintia Racing demonstroval svoji rychlost už v ranním..

Archiv novinek a článků

Na MotoGP v českých barvách

Na MotoGP v českých barvách

Yonny Hernandéz pojede v Brně s přilbou LS2 v českých národních barvách Speciální barvy a speciální designy jsou oblíbeným způsobem, jak zatraktivnit závody MotoGP. Od kompletních motocyklů pře..

LS2 v MotoGP 2016

LS2 v MotoGP 2016

  Yonny Hernandéz # 68 V nejprestižnějším motocyklovém seriálu světa Moto GP závodí v přilbách LS2 hned několik pilotů. Ve třídě MotoGP změnil kolumbijský jezdec Yonny H..

LS2 TEAM - Iván Cervantes

LS2 TEAM - Iván Cervantes

Několikanásobný mistr světa Iván Cervantes jezdí v helmě LS2 MX456 Light Punch,  se kterou se právě připravuje na nadcházející mistrovství světa enduro, které začíná již o tomto víkendu..

O značce LS2

Helmy LS2 jsou kvalitní a atraktivní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, originální a nápaditý design a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty získávají stále větší popularitu mezi motocyklisty a čtyřkolkáři všech skupin.

Oficiální dovozce helem LS2 do ČR a SR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace