FF397  Vector Orion

Špičková laminátová integrální helma se sluneční clonou a svítícími fluorescenčními prvky pro cestovní a sportovní motocykly
Technicky vysoce pokročilá přilba Vector Orion zaujme díky atraktivnímu fluorescenčnímu lakování, které svítí ve tmě. Přilba nabízí technologie, výbavu nejvyšší třídy - aerodynamickou tichou skořepinu z mimořádně lehkého, odolného a energii absorbujícího laminátu High Performance Fiberglass Composite, integrovanou vnitřní vysouvací sluneční clonu, nosní deflektor, rychle vyjímatelné polykarbonátové plexi s úpravami proti poškrábání a mlžení, účinný ventilační systém Dynamic Flow-through Ventilation s uzavíratelnými vstupy, a komfortní antialergický vyjímatelný a pratelný interiér pro maximální pohodlí jízdy. Pohodlné zapínání kvalitní mikrometrickou rychlopřezkou.

Folie Pinlock® 70 Max Vision v ceně!

Homologace:
 ECE 22.05    Velikosti: XS - XXL
 

Cena: 5 899 Kč včetně DPH
FF397
LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

Motocyklový cestovatel Pavel Suchý se úspěšně vrátil ze své již druhé velké cesty po světě na Jawě 350, která vedla do Austrálie a Tasmánie, neboli Van Diemenovy země. Po svých předchozích dobrých zkušenostech si Pavel opět vybral ot..

Archiv novinek a článků

Jezdci LS2 2017

Jezdci LS2 2017

Pro firmu LS2 je závodění vášní i zdrojem velmi cenných zkušeností. Účast v prestižních závodech, ať už na asfaltu nebo v offroadu, je proto i letos jednou z jejích klíčových priorit..

LS2 na Motosalonu 2017

LS2 na Motosalonu 2017

Stejně jako každý rok se stánek s helmami LS2 na výstavě Motosalon těšil mimořádnému zájmu návštěvníků. Byla tu opět vystavena kompletní modelová řada a mnoho zákazníků využilo možnost svojí n..

Pavel Kejmar s přilbou  LS2 - 3. na MS

Pavel Kejmar s přilbou LS2 - 3. na MS

Nejúspěšnější český jezdec supermoto, Pavel Kejmar, jezdící v přilbě LS2 MX456, získal vynikající třetí místo v konečném hodnocení mistrovství světa supermoto 2016.   Závě..

O značce LS2

Helmy LS2 jsou kvalitní a atraktivní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, originální a nápaditý design a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty získávají stále větší popularitu mezi motocyklisty a čtyřkolkáři všech skupin.

Oficiální dovozce helem LS2 do ČR a SR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace