Bluetooth headset  LINKIN RIDE PAL II by SENA

Vysoce kvalitní multifunkční bluetooth komunikátor vyvinutý ve spolupráci s přední světovou firmou SENA, navržený speciálně pro komunikaci při jízdě na motocyklech. Komunikátor zajišťuje spolehlivou komunikaci mezi řidičem a spolujezdcem, nebo mezi až 3 dalšími jezdci. S interkomem také můžete telefonovat, poslouchat hi-fi stereo hudbu, rádio nebo hlasové pokyny GPS navigace, to vše bezdrátově pomocí nejmodernějšího rozhraní Bluetooth 3.0. Pokročilé digitální technologie zpracování signálu umožňují krystalicky čistý poslech a nejlepší kvalitu zvuku ve své třídě. Systém DPS účinně potlačuje šumy a rušení za jízdy i při vysokých rychlostech nad 150 km/h. Široká konektivita zahrnuje připojení k až dvěma mobilům najednou a GPS navigace. Univerzální použití na helmy všech značek; většina nových helem LS2 je již z výroby připravena pro snadnou montáž tohoto elegantního komunikátoru. Dobíjení univerzálními nabíječkami mobilních telefonů s konektorem Micro USB.

Kód produktu: 800700003

CZ komletní uživatelská příručka (PDF)

Bluetooth Device Manager pro Microsoft®
Windows XP, Vista, 7, 8 series and 10.
32bit - DOWNLOAD  /  64bit - DOWNLOAD


Bluetooth Device Manager pro Mac® OS
X Snow Leopard, Lion, Mountain Lion, Mavericks,
Yosemite and El Capitan. DOWNLOAD

 

Cena: 3 499 Kč včetně DPH
Bluetooth headset
Dobrodružství Středního východu s LS2 FF324 Metro

Dobrodružství Středního východu s LS2 FF324 Metro

Letos na jaře se vydal Michal Prskavec, cestovatel s vášní pro motorky a filmování, na 15 000 km dlouhé dobrodružství k Perskému zálivu. Strávil tři týdny v Íránu, který ho naprosto ohromil a na motorce navštívil i ostrov Qeshm, kam už s..

Archiv novinek a článků

LS2 FF399 Valiant - Preview

LS2 FF399 Valiant - Preview

Představujeme nejnovější model překlápěcí přilby s rychlým mechanismem překlápění a integrovanou sluneční clonou.  Nový LS2 Valiant spojuje výhody integrálních a otevřených helem..

Jezdci LS2 2017

Jezdci LS2 2017

Pro firmu LS2 je závodění vášní i zdrojem velmi cenných zkušeností. Účast v prestižních závodech, ať už na asfaltu nebo v offroadu, je proto i letos jednou z jejích klíčových priorit..

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

Motocyklový cestovatel Pavel Suchý se úspěšně vrátil ze své již druhé velké cesty po světě na Jawě 350, která vedla do Austrálie a Tasmánie, neboli Van Diemenovy země. Po svých předchozích dobrých ..

O značce LS2

Helmy LS2 jsou kvalitní a atraktivní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, originální a nápaditý design a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty získávají stále větší popularitu mezi motocyklisty a čtyřkolkáři všech skupin.

Oficiální dovozce helem LS2 do ČR a SR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace