MX456  Replika Iván Cervantes

Špičková laminátová motokrosová / enduro přilba v barvách pětinásobného mistra světa Ivána Cervantese

Motokrosová / enduro přilba vyšší třídy vyvinutá na základě dlouholetých zkušeností značky LS2 s dakarskou rallye. Přilba vítězů nejtěžší rallye světa je nyní k dispozici v exkluzivním provedení, ve kterém jezdí pětinásobný mistr světa enduro Iván Cervantes. Lehká skořepina z nového exkluzivně vyvinutého skelného laminátu HPFC (High Performance Fiberglass Composite) má větší pevnost, vyšší odolnost proti průrazu a nižší hmotnost. Přilba je navržena pro použití s chrániči krční páteře. Kromě lehčího skeletu díky zcela novému materiálu patří mezi další inovace optimalizovaný tvar skořepiny a vylepšený tvar přilby; vysoce účinný ventilační systém In&Out má přepracované větrací průduchy. Komfortní hygienický antialergický interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Vysoká kvalita zpracování a vysoce kvalitní materiály. Bezpečné zapínání dvojitými D-kroužky.

Materiál: HPFC Fiberglass   Váha: 1200 +/-50 g
Homologace: ECE 22.05    Velikosti: XS - XXL

Cena: 3 999 Kč včetně DPH
MX456
Dobrodružství Středního východu s LS2 FF324 Metro

Dobrodružství Středního východu s LS2 FF324 Metro

Letos na jaře se vydal Michal Prskavec, cestovatel s vášní pro motorky a filmování, na 15 000 km dlouhé dobrodružství k Perskému zálivu. Strávil tři týdny v Íránu, který ho naprosto ohromil a na motorce navštívil i ostrov Qeshm, kam už s..

Archiv novinek a článků

LS2 FF399 Valiant - Preview

LS2 FF399 Valiant - Preview

Představujeme nejnovější model překlápěcí přilby s rychlým mechanismem překlápění a integrovanou sluneční clonou.  Nový LS2 Valiant spojuje výhody integrálních a otevřených helem..

Jezdci LS2 2017

Jezdci LS2 2017

Pro firmu LS2 je závodění vášní i zdrojem velmi cenných zkušeností. Účast v prestižních závodech, ať už na asfaltu nebo v offroadu, je proto i letos jednou z jejích klíčových priorit..

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

Motocyklový cestovatel Pavel Suchý se úspěšně vrátil ze své již druhé velké cesty po světě na Jawě 350, která vedla do Austrálie a Tasmánie, neboli Van Diemenovy země. Po svých předchozích dobrých ..

O značce LS2

Helmy LS2 jsou kvalitní a atraktivní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, originální a nápaditý design a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty získávají stále větší popularitu mezi motocyklisty a čtyřkolkáři všech skupin.

Oficiální dovozce helem LS2 do ČR a SR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace