FF397  Vector Podium

Špičkově vybavená sklolaminátová integrální helma vyšší třídy se sluneční clonou pro cestovní a sportovní motocykly
Technicky vysoce pokročilá přilba Vector nabízí technologie, výbavu a vlastnosti obvyklé u helem nejvyšší třídy. Skořepina z High Performance laminátu, úžasně lehkého, velmi odolného a energii výborně absorbujícího kompozitního materiálu, je velmi aerodynamická a tichá i při rychlé jízdě. Integrovaná vnitřní vysouvací 3D sluneční clona a rychle vyjímatelné polykarbonátové plexi s úpravou proti poškrábání a mlžení. Účinný ventilační systém Dynamic Flow-­through Ventilation s uzavíratelnými vstupy. Nosní deflektor. Komfortní antialergický vyjímatelný a pratelný interiér pro maximální pohodlí za jízdy. Pohodlné zapínání vysoce kvalitní mikrometrickou rychlopřezkou.

Homologace: ECE 22.05    Velikosti: XS - XXL
Barvy: modro-bílá / žluto-modrá

  
Součástí přilby je fólie FFS proti mlžení čelního plexi

Cena: 5 499 Kč včetně DPH
FF397
icoSkořepina z vysoce kvalitního skelného laminátu High Performance Fiberglass Composite. Díky použití speciálních proprietárních pryskyřic má přilba výborné mechanické vlastnosti, vysokou pevnost, odolnost vůči průrazu a nízkou hmotnost.icoVnitřní vysouvatelná sluneční clona chrání oči před ostrým sluncem a zároveň umožňuje jasné vidění v noci, za šera nebo v tunelu. icoInovativní fólie Fog Fighter System proti mlžení čelního plexi v ceněicoSnadné vyjímání plexi bez potřeby nářadíicoEmergency Release System pro snadné snímání helmy v případě nehody. Tahem za červený pásek vytáhněte obě lícnice z helmy, pak lze helmu snadno sejmout z hlavy.icoPlexi s povrchovou úpravou odolnou proti UV zářeníicoVentilační systém In&Out s regulovatelnými vstupy a výstupy pro účinné odvětrávání interiéruicoTři velikosti skořepiny umožňují u každé velikosti přilby dodržet optimální tloušťku výstelky a polstrování icoVložka ve spodní části přilby omezuje proudění vzduchu do přilby a zabraňuje vnikání prachu a hmyzu do přilby za jízdy. Tuto vložku lze v horkých dnech snadno vyjmout.icoPlexi s povrchovou úpravou odolnou proti poškrábáníicoPohodlné zapínání snadno nastavitelnou mikrometrickou rychlopřezkouicoPřilba je vybavena komfortním kompletně vyjímatelným a pratelným antibakteriálním interiérem z hypoalergenních materiálůicoPřesně laserem vyřezávaný interiér přilby. V interiéru je použito několik materiálů s rozdílnou hustotou, aby helma na obličeji seděla co nejlépe.icoÚčinný nosní deflektor odvádí vydechovaný vzduch pryč od plexi. Tím brání nadměrnému zamlžování plexi při jízdě v chladném počasí.icoTrojúhelníkové kovové příložky výrazně zesilují uchycení řemínků v přilbě a zvyšují tak její bezpečnosticoPřilba umožňuje snadnou montáž Bluetooth Hands Free sady od většiny výrobců těchto zařízení
LS2 FF399 Valiant - Preview

LS2 FF399 Valiant - Preview

Představujeme nejnovější model překlápěcí přilby s rychlým mechanismem překlápění a integrovanou sluneční clonou.  Nový LS2 Valiant spojuje výhody integrálních a otevřených helem v jediném modelu. Bradovou čá..

Archiv novinek a článků

Jezdci LS2 2017

Jezdci LS2 2017

Pro firmu LS2 je závodění vášní i zdrojem velmi cenných zkušeností. Účast v prestižních závodech, ať už na asfaltu nebo v offroadu, je proto i letos jednou z jejích klíčových priorit..

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

Motocyklový cestovatel Pavel Suchý se úspěšně vrátil ze své již druhé velké cesty po světě na Jawě 350, která vedla do Austrálie a Tasmánie, neboli Van Diemenovy země. Po svých předchozích dobrých ..

LS2 na Motosalonu 2017

LS2 na Motosalonu 2017

Stejně jako každý rok se stánek s helmami LS2 na výstavě Motosalon těšil mimořádnému zájmu návštěvníků. Byla tu opět vystavena kompletní modelová řada a mnoho zákazníků využilo možnost svojí n..

O značce LS2

Helmy LS2 jsou kvalitní a atraktivní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, originální a nápaditý design a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty získávají stále větší popularitu mezi motocyklisty a čtyřkolkáři všech skupin.

Oficiální dovozce helem LS2 do ČR a SR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace