FF397  Vector C Carbon

Karbonová sportovně-cestovní přilba nejvyšší třídy.
Technicky vysoce vyspělá integrální přilba nabízí technologie, design a funkce, které směle soupeří s nejlepšími prémiovými helmami na trhu. Lehká, pevná a bezpečná skořepina z karbonových vláken s exkluzivní širokou šachovnicovou vazbou poskytuje vysokou ochranu v případě nárazu. Mimořádnou atraktivitu přilby Vector C podtrhuje i skvěle vypadající integrovaná vnitřní sluneční clona Iridium Blue. Opticky korektní čiré plexi s úpravou proti poškrábání je rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí. Účinné dynamické větrání s plně nastavitelnými uzavíratelnými vstupy. Příjemný, kompletně vyjímatelný a pratelný hypoalergenní interiér. Rychle vyjímatelné lícnice umožňují snadné sejmutí přilby v případě nouze. Příprava pro instalaci Bluetooth systému Linkin Ride Pal II by SENA. Špičkový produkt vysoké kvality.
Mimořádně nízká hmotnost pouze 1300 g.

Homologace: ECE 22.05    Velikosti: XS - XXL

V ceně:
- Folie Pinlock® 70 Max Vision
- Náhradní Iridiové čelní plexi

Cena: 9 799 Kč včetně DPH
FF397
LS2 FF399 Valiant - Preview

LS2 FF399 Valiant - Preview

Představujeme nejnovější model překlápěcí přilby s rychlým mechanismem překlápění a integrovanou sluneční clonou.  Nový LS2 Valiant spojuje výhody integrálních a otevřených helem v jediném modelu. Bradovou čá..

Archiv novinek a článků

Jezdci LS2 2017

Jezdci LS2 2017

Pro firmu LS2 je závodění vášní i zdrojem velmi cenných zkušeností. Účast v prestižních závodech, ať už na asfaltu nebo v offroadu, je proto i letos jednou z jejích klíčových priorit..

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

Motocyklový cestovatel Pavel Suchý se úspěšně vrátil ze své již druhé velké cesty po světě na Jawě 350, která vedla do Austrálie a Tasmánie, neboli Van Diemenovy země. Po svých předchozích dobrých ..

LS2 na Motosalonu 2017

LS2 na Motosalonu 2017

Stejně jako každý rok se stánek s helmami LS2 na výstavě Motosalon těšil mimořádnému zájmu návštěvníků. Byla tu opět vystavena kompletní modelová řada a mnoho zákazníků využilo možnost svojí n..

O značce LS2

Helmy LS2 jsou kvalitní a atraktivní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, originální a nápaditý design a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty získávají stále větší popularitu mezi motocyklisty a čtyřkolkáři všech skupin.

Oficiální dovozce helem LS2 do ČR a SR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace