Jezdci LS2 pro rok 2018

I v letošním roce jsou přilby LS2 neodmyslitelnou součástí nejprestižnějších světových závodních seriálů jako Moto 2, Moto3 nebo WSBK; přilby LS2 chrání vrcholové, profesionální i hobby jezdce na silničních okruzích i v terénu. Závodění je pro značku LS2 vášní, ale také zdrojem velmi cenných zkušeností, které pak následně využívá při vývoji nových modelů sportovních a motokrosových přileb. V přilbách LS2 jezdí v roce 2018 například:

Moto2

Hector Barbera #8 

Pons Racing Team, motocykl Kalex
Přilba LS2 FF323 Arrow EVO

Po sedmi letech v MotoGP přechází Hector Barbera letos do třídy Moto2. Po neustálých problémech s tvrdohlavou tovární Ducati GP16 se již těší do prostřední třídy silničního mistrovství světa, ve které podle jeho slov výsledky daleko víc závisejí na jezdci: všechny stroje ve startovním poli používají identické motory Honda a i podvozky jsou si co do jízdních vlastností velmi podobné. Dvojnásobný vicemistr světa Hector Barbera jezdí v přilbě LS2 FF323 Arrow EVO.

 

Moto3

John McPhee #17

CIP Green Power Team, motocykl KTM
Přilba LS2 FF323 Arrow EVO

Sedmý jezdec loňského pořadí Moto3 John McPhee přestoupil letos z Hondy na KTM jako jezdec týmu CIP-KTM, když jeho loňský tým British Talent Honda po pouhé jedné sezóně ukončil své účinkování v MS Moto3. Mladý britský talent je pravidelným účastníkem závodů Moto3 od roku 2013, a od té doby se neustále zrychluje. Své první podium ve třídě Moto3 vybojoval v roce 2015 v Indianapolis, první vítězství v této třídě si připsal na Masarykově okruhu v Brně v roce 2016. Hlavu Johna McPhee chrání přilba LS2 FF323 Arrow EVO.

 

Loris Baz #76

Althea Racing, BMW S1000RR
Přilba LS2 FF323 Arrow EVO

Po třech sezónách v královské kubatuře Moto GP se 25letý Loris Baz letos vrací do mistrovství světa superbiků jako jediný jezdec týmu Althea BMW. V superbicích Baz úspěšně závodil již v letech 2012 – 2014, vyhrál dva závody a v roce 2014 skončil celkově pátý. Letos však bude mít k dispozici špičkový materiál - BMW S1000RR. Loris Baz závodí v přilbě LS2 FF323 Arrow EVO.

 

Supermoto

Pavel Kejmar #71

S1 Supermoto European Championship
Přilba LS2 MX470 Subverter

Poté, co v roce 2014 vyhrál svůj první závod mistrovství světa, se nejlepší český jezdec supermoto v roce 2016 vyšvihl na vynikající třetí místo konečného pořadí mistrovství světa S1. Loňské zranění kolene ho vyřadilo na většinu sezóny, ale letos se s italským týmem Degasoline Motorsport znovu pokusí o zisk titulu mistra světa a Evropy supermoto. Pavel Kejmar jezdí v nové revoluční přilbě LS2 MX470 Subverter.

 

FMX

Luc Ackermann

Freestyle Motocross (FMX)

Jeden z nejtalentovanějších jezdců světového freestyle motokrosu. Německý jezdec Luc Ackermann, je v pouhých 19 letech už držitelem mnoha světových rekordů: stal se vůbec nejmladším jezdcem, který kdy udělal backflip na motocyklu, vůbec nejmladším jezdcem, který překonal výšku 9m ve Step-Up kontestu, je členem týmu, který vytvořil světový backflip rekord při příležitosti premiéry filmu Nitro Circus v Londýně. Nedávno Luc obohatil sbírku svých rekordů o další prvenství, když se koncem loňského roku stal vůbec nejmladším jezdcem, který udělal dvojitý backflip. Tento mladší bratr čtyřnásobného mistra Německa FMX Hannese Ackermanna stanovuje FMX rekordy v přilbě LS2 MX456 v charakteristické grafice Red Bull.

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace