FF313  Vortex

Vysoce atraktivní špičková karbonová vyklápěcí přilba s integrovanou sluneční clonou
S exkluzivní karbonovou skořepinou ze širokých šachovnicově tkaných pramenů spojuje v sobě přilba Vortex výhody integrálních i otevřených helem. Tato prestižní přilba vysoce překračuje a zcela nově definuje standardy kvality, elegance a pohodlí vyklápěcích přileb. Opticky korektní čiré plexi je odolné proti poškrábání a snadno vyjímatelné bez potřeby nářadí. Nosní deflektor, vyjímatelný podbradní spoiler, příjemný plně vyjímatelný a pratelný hypoalergenní interiér a účinné větrání s plně uzavíratelnými vstupy zajišťují zcela mimořádné pohodlí za jízdy. Vícedílná výstelka s diferencovanou hustotou, zapínání mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou. Dokonalé zpracování a perfektní čistota detailů. Homologovaná jako integrální i otevřená, hmotnost pouze 1300g.

Materiál: Karbon    Hmotnost: 1300g
Homologace: ECE 22.05    Velikosti: XS - XXL

 

Cena: 8 999 Kč včetně DPH
FF313
Dobrodružství Středního východu s LS2 FF324 Metro

Dobrodružství Středního východu s LS2 FF324 Metro

Letos na jaře se vydal Michal Prskavec, cestovatel s vášní pro motorky a filmování, na 15 000 km dlouhé dobrodružství k Perskému zálivu. Strávil tři týdny v Íránu, který ho naprosto ohromil a na motorce navštívil i ostrov Qeshm, kam už s..

Archiv novinek a článků

LS2 FF399 Valiant - Preview

LS2 FF399 Valiant - Preview

Představujeme nejnovější model překlápěcí přilby s rychlým mechanismem překlápění a integrovanou sluneční clonou.  Nový LS2 Valiant spojuje výhody integrálních a otevřených helem..

Jezdci LS2 2017

Jezdci LS2 2017

Pro firmu LS2 je závodění vášní i zdrojem velmi cenných zkušeností. Účast v prestižních závodech, ať už na asfaltu nebo v offroadu, je proto i letos jednou z jejích klíčových priorit..

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

Motocyklový cestovatel Pavel Suchý se úspěšně vrátil ze své již druhé velké cesty po světě na Jawě 350, která vedla do Austrálie a Tasmánie, neboli Van Diemenovy země. Po svých předchozích dobrých ..

O značce LS2

Helmy LS2 jsou kvalitní a atraktivní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, originální a nápaditý design a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty získávají stále větší popularitu mezi motocyklisty a čtyřkolkáři všech skupin.

Oficiální dovozce helem LS2 do ČR a SR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace