OF586  Bishop Atom

Otevřená přilba v moderním designu s výraznými dynamickými liniemi a atraktivní grafikou
Atraktivní otevřená přilba pro všechny typy motocyklů a skútrů, pro všechny věkové kategorie, ideální do městského provozu. Skořepina z termoplastického kompozitu s vysokou odolností proti nárazu, vyrobená technologií HPTT, je odolná vůči UV záření. Snadno demontovatelné velké 3D plexi z lexanu je opatřeno úpravou proti poškrábání a proti mlžení, a je zároveň odolné proti UV záření. Vnitřní vysouvací sluneční clona zaručuje rychlé přizpůsobení všem světelných podmínkám. Uzavíratelné větrací vstupy a výstupy umožňují snadné proudění vzduchu skrz helmu. Komfortní antibakteriální interiér z hypoalergenních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.

 

Homologace: ECE 22.05    Velikosti: XS - XXL   Hmotnost: 1250 g
Barvy: matná šedo-černá, matná žluto-černá

Cena: 3 399 Kč včetně DPH
OF586
LS2 FF399 Valiant - Preview

LS2 FF399 Valiant - Preview

Představujeme nejnovější model překlápěcí přilby s rychlým mechanismem překlápění a integrovanou sluneční clonou.  Nový LS2 Valiant spojuje výhody integrálních a otevřených helem v jediném modelu. Bradovou čá..

Archiv novinek a článků

Jezdci LS2 2017

Jezdci LS2 2017

Pro firmu LS2 je závodění vášní i zdrojem velmi cenných zkušeností. Účast v prestižních závodech, ať už na asfaltu nebo v offroadu, je proto i letos jednou z jejích klíčových priorit..

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

LS2 OF521 Infinity kolem světa / Austrálie

Motocyklový cestovatel Pavel Suchý se úspěšně vrátil ze své již druhé velké cesty po světě na Jawě 350, která vedla do Austrálie a Tasmánie, neboli Van Diemenovy země. Po svých předchozích dobrých ..

LS2 na Motosalonu 2017

LS2 na Motosalonu 2017

Stejně jako každý rok se stánek s helmami LS2 na výstavě Motosalon těšil mimořádnému zájmu návštěvníků. Byla tu opět vystavena kompletní modelová řada a mnoho zákazníků využilo možnost svojí n..

O značce LS2

Helmy LS2 jsou kvalitní a atraktivní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, originální a nápaditý design a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty získávají stále větší popularitu mezi motocyklisty a čtyřkolkáři všech skupin.

Oficiální dovozce helem LS2 do ČR a SR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace