O nás

ASP Group s.r.o.

ASP Group Distributing je česká společnost se silnou pozicí na trhu, která prostřednictvím svých prodejců nabízí čtyřkolky, UTV, SxS, e-skútry, obojživelná vozidla, přilby LS2 a další příslušenství a náhradní díly předních světových značek.

www.aspgroup.cz

Na více než 400 prodejních místech po celé Evropě nabízíme širokou škálu modelů čtyřkolek a UTV Arctic Cat, TGB, Linhai a Access Motor, sněžných skútrů Arctic Cat, obojživelných vozidel Argo a elektrických skútrů Yadea. V oblasti doplňků a příslušenství jsme oficiální dovozci značek LS2, Finntrail, ITP Tires, Fox Shox, TJD, Kimpex, Maxima Oils, Fasst Racing, XRW, Big Gun Exhaust, Houser Racing, RPM a mnoha dalších. Nabízené produkty máme přímo v našem centrálním skladu v Letkově u Plzně, a proto můžeme garantovat nejkratší možné dodací lhůty.

Jsme hrdí na to, že již mnoho let patříme mezi největší dovozce a distributory značkových čtyřkolek a UTV ve střední a východní Evropě. Naším cílem bylo vytvořit společnost, která bude svým zákazníkům a obchodním partnerům poskytovat ty nejlepší služby od objednání až po poprodejní servis. Jsme autorizovaným dovozcem a velkoobchodním distributorem více než 26 předních světových výrobců doplňků a příslušenství pro čtyřkolky a motocykly.

Většinu námi dovážených čtyřkolek a příslušenství si můžete u vybraných prodejců ještě před nákupem bezplatně sami vyzkoušet a přesvědčit se tak o jejich kvalitách. Náš profesionálně proškolený personál je připraven poskytnout vám i individuální odborné poradenství ohledně příslušenství a doplňků na veškeré modely z naší nabídky. Následně vám můžeme prostřednictvím našich prodejců a servisních míst po celé České republice a v regionu střední a jihovýchodní Evropy zajistit odbornou montáž námi nabízeného příslušenství a kompletní profesionální servis pro váš stroj.

Přes 400 prodejních míst po celé Evropě

400 prodejních míst

Ocenění pro ASP Group s.r.o.

Ocenění

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace