O nás


Vítáme vás na stránkách oficiálního dovozce přileb LS2, firmy ASP Group Distributing, jednoho z největších distributorů značkových čtyřkolek a ATV/moto doplňků ve střední a východní Evropě.

Společnost ASP Group Distributing patří k největším dovozcům a distributorům čtyřkolek a příslušenství pro čtyřkolkáře a motorkáře ve střední a východní Evropě. Jsme oficiálním autorizovaným dovozcem přileb LS2, a na trzích v České republice, Slovensku, Polsku, Rumunsku, Chorvatsku a Slovinsku jsme také oficiálními distributory více než 26 předních světových výrobců doplňků a příslušenství pro čtyřkolky a motocykly, a čtyřkolek / side-by-side / UTV značek Arctic Cat, TGB, Access Motor a Linhai.

Spolehliví partneři
Silnou a stabilní pozici si firma ASP Group Distributing vybudovala díky upřímnému a poctivému přístupu ke svým zákazníkům a obchodním partnerům, díky profesionálním službám a důrazu na kvalitu prodávaných produktů, kterou zásadně vždy předem sami ověřujeme a testujeme. ASP Group Distributing je ryze česká společnost, která prostřednictvím svých prodejců nabízí dovážené čtyřkolky, příslušenství a náhradní díly na více jak 400 prodejních místech po celé Evropě.

Nejširší nabídka doplňků a příslušenství
U nás si vybere každý - majitelé užitkových i sportovních čtyřkolek, side-by-side a UTV, hobby jezdci i špičkoví závodníci, majitelé farem, lesů a horských hotelů, profesionální stavební i komunální firmy, strážci přírodních parků i záchranáři a hasiči. V naší nabídce na stránkách www.aspshop.cz naleznete produkty předních světových značek, jako ITP Tires, Fox Shox, TJD, Kimpex, Maxima Oils, Arctic Cat, Fasst Racing, XRW, Big Gun Exhaust, Two Brothers Racing, Houser Racing, RPM a mnoho dalších. Nabízené produkty máme přímo skladem v našem centrálním skladu v Žebráku u Berouna, a proto můžeme garantovat nejkratší možné dodací lhůty.

Spokojenost zákazníků
Nejvyšším cílem společnosti ASP Group Distributing je především spokojenost našich zákazníků, ale ani serióznost v obchodních vztazích s našimi obchodními partnery, trvalá garance kvality nabízených produktů, rychlost a profesionalita poskytovaných služeb u nás nejsou jen prázdné fráze. Většinu námi dovážených čtyřkolek si můžete u vybraných prodejců ještě před nákupem bezplatně sami vyzkoušet a přesvědčit se tak o jejich kvalitách. Na Vaše přání Vám poskytneme odborné poradenství, individuálně objektivně doporučíme a následně prostřednictvím našich prodejců můžeme odborně namontovat veškeré námi nabízené doplňky a příslušenství.

Nejširší prodejní a servisní síť
Na všechny dovážené čtyřkolky, side-by-side a UTV vedeme rozsáhlý sortiment originálních a značkových náhradních dílů ve velkém distribučním a skladovém centru v Žebráku u Berouna, a proto Vám můžeme garantovat velmi rychlé dodání kamkoliv po celé republice. Zároveň Vám zajistíme profesionální péči o Váš stroj v jedné z nejširších sítí autorizovaných servisů nejen v celé České republice, ale i v regionu střední a jihovýchodní Evropy, aby Váš stroj byl po celou dobu jeho užívání neustále dokonale připravený na všechny výzvy.


ASP Group Distributing, to je:

  • více než 60 světových značek
  • přes 400 prodejních míst v celé Evropě, z toho přes 70 v ČR a SR
  • největší prodejní a servisní síť v ČR
  • nejširší nabídka značkových doplňků a příslušenství

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace