LS2 MX708 FAST II

Motokrosová helma LS2 MX708 FAST II je lehká, pohodlná a díky skořepině z patentovaného hi-tech materiálu KPA (Kinetic Polymer Alloy) maximálně bezpečná. 

Mezi její hlavní bezpečnostní vlastnosti patří Multi-Density EPS, což je technologie poskytující pokročilou absorpci energie. Tím snižuje nárazové síly při nehodě. Helma je rovněž vybavena systémem nouzového uvolnění, který umožňuje rychlé sejmutí helmy v případě nouze. Spolehlivý a bezpečný zapínací systém Double D-Ring zajišťuje, že helma pevně drží na hlavě.

Praktické vlastnosti helmy zahrnují nastavitelný a odnímatelný kšilt. Pro zajištění efektivní ventilace disponuje helma Dakarem prověřeným systémem větrání Dynamic Flow-through Ventilation. Interiér helmy je vyplněn laserem vyřezávaným polstrováním pokrytým antibakteriální látkou. Všechny části interiéru jsou vyjímatelné a pratelné, což usnadňuje jejich čištění​.

LS2 MX708 FAST II je připravena na systém LS2 INTERCOM, což je Bluetooth komunikační systém vyvinutý společností Cardo. Tato kompatibilita umožňuje snadnou integraci komunikačního systému pro pohodlnou komunikaci během jízdy.

Helma je k dispozici v širokém spektru velikostí od XXS po 3XL. Nezapomeňte, že přilba vám musí výborně sedět. Pokud nevíte, jakou velikost zvolit, přečtěte si návod v sekci Rady a tipy

A design helmy? Ten zahrnuje několik barevných provedení a stylů. Vybere si opravdu každý. I vy.